Minulý týždeň sa hralo v Bernolákove okresné kolo vo florbale ZŠ🏑. Chalani si počínali veľmi dobre, keď hneď na začiatku turnaja sa im podarilo vyhrať 👏💪 so silným Bernolákovom po nájazdoch 4:3. Ďalšie zápasy boli tiež zaujímavé a napínavé, lebo v poslednom zápase stačil chlapcom bod, ale nevedeli sme sa vôbec presadiť v koncovke. Nakoniec sa k nám priklonilo šťastie a zápas sa nám podarilo otočiť a presne ako v školskom kole, tak isto bez straty bodu sme prešli aj okresným kolom a zaslúžene chlapci postúpili do krajského kola 🙂🥇.
Školu reprezentovali: Filip Beňa (13 gólov), Adam Gerek, Filip Jarošik, Vilko Kohutiar, Maťo Kollárik, Matúš Palka, Maťo Ballon, Adam Tringela a Andrej Kosorin.
Ďakujeme za výbornú reprezentáciu školy 😉 a vidíme sa v krajskom kole 👌💪.