• KOMPRAX

    • Národný projekt KomPrax je šanca pre ľudí naučiť sa niečo nové a získať prax, ktorú môžu využiť aj v budúcnosti. Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ.

     3. kolo - Vianočné workshopy

     Pozvánka:  Príďte stráviť príjemnú sobotu so svojou rodinou plnú zábavy na našich workshopoch, ktoré sú otvorené pre verejnosť od 10:00 do 16:00. Nachystané sú tvorivé dielne pre deti od 5 rokov. Objavte kúzlo jedla, ktoré nielen výborne chutí, ale aj ponúka mnoho zábavy a kreatívnych nápadov ako ho naservírovať. Taktiež sú pripravené ďalšie workshopy zamerané na výrobu originálnych darčekov. Niektoré z výrobkov budú darované do domova dôchodcov. Odporúčame prieniesť si staré tričko - riziko zašpinenia :-)

     Akcia sa uskutoční 13.12.2014 v Senci na Lichnerovej 69 v budove Gymnázia Antona Bernoláka.

     Vstup na celú akciu, materiál a občerstvenie je ZADARMO.

     Tešíme sa na každého z Vás!

     2. kolo - Revitalizácia školského dvora

     Po finančnej podpore 200€ na osobu sa náš 4 - členný realizačný tím rozhodol revitalizovať nevyužívaný  dvor nášho gymnázia.  Vytvorili sme umelý potok,  okrasnú záhradu s maskotom Hugom, namaľovali sme lavičky, stojany na bicykle a modernými grafitmi sme vytvorili zaujímavú ozdobu nášho školského dvora. Novovytvorené parkovacie miesta dnes s radosťou využívajú či už zamestnanci, alebo aj samotní žiaci gymnáziá. Celá obnova vyvrcholila na otváracej akcií, ktorá sa konala dňa 3.9.2014.

     Sme radi, že sme sa mohli do takéhoto projektu zapojiť a dúfame, že sa žiaci nášho gymnázia budú starať o svoj dvor, alebo dokonca pristúpia k ďalšej obnove školského dvora, či už pomocou KomPraxu, alebo iných dobrovoľných aktivít.

     Aimè Pari

     1. kolo

     Riešitelia: Martin Miko, Soňa Kleštincová.

 • Fotogaléria

   zatiaľ žiadne údaje