Zelená škola

Kalendár

 • Dvaja študenti GAB, René Dzurilla a Matúš Buček, postúpili do regionálneho kola IQ olympiády. Celkom sa v kategórii B (druhý stupeň ZŠ a zodpovedajúce ročníky osemročných gymnázií) do súťaže zapojilo 11 170 riešiteľov, z toho v našom kraji 1 285 riešiteľov(80 postupuje). Blahoželáme!

 • výsledková listina okresného kola MOZ6, MOZ7, MOZ8 zo dňa 17. 4. 2018

  Tomáš Pollák (príma) - 3. miesto
  Nina Griačová (sekunda) - 2. miesto
  Matúš Buček (tercia) - 1. miesto
  Sara Gašparová (tercia) - 2. miesto

  Blahoželáme!


 • Lucia Bottlíková z kvarty bola úspešnou riešiteľkou v krajskom kole MO Z9 a podľa počtu bodov sa umiestnila na vynikajúcom 6. mieste. Blahoželáme!
  ​​​​​​​
  Vysledky_MO20172018_Z9_kraj.pdf

 • Výsledky 4. turnaja Školskej basketbalovej ligy.pdf

  Program a jednotlivé dvojice družstiev do 5.turnaja budú upresnené na základe výsledku dohrávaného stretnutia Sereď - Kupeckého Pezinok.

  Poradie družstiev na 3. - 8. mieste sa ešte bude meniť na základe výsledku Sereď - Kupeckého. Družstvá umiestnené na 1. - 4 .mieste (Malacky, Bielenisko Pezinok, GAB Senec a Sereď) hrajú semifinále (1 vs. 4, 2 vs. 3) a následne finále a o 3.miesto.

  Družstvá na 5. - 8.mieste hrajú o konečné umiestnenie systémom o 5.miesto (5 vs. 6) a o 7.miesto (7 vs. 8).

 • Nina Bučeková je študentkou 6. ročníka osemročnej formy štúdia na Gymnáziu Antona Bernoláka v Senci. V celoštátnom kole 46. ročníka Geografickej olympiády v kategórii B sa umiestnila na 1. mieste. Podarilo sa jej tak obhájiť svoje minuloročné víťazstvo.

  Písaniu práce s názvom „Slovensko – automobilový líder“ sa venovala už od letných prázdnin minulého školského roka. Hlavným cieľom jej práce je komplexná charakteristika automobilového priemyslu na Slovensku, autorka tiež opisuje vplyv tohto odvetvia na ekonomiku Slovenska, spracováva množstvo štatistických dát, získané údaje analyzuje a graficky znázorňuje. Venuje sa aj perspektívam rozvoja automobilového priemyslu na Slovensku, upozorňuje na možné riziká súvisiace so závislosťou slovenskej ekonomiky na tomto odvetví a navrhuje vlastné riešenia tejto situácie.

 • Srdečne blahoželáme súťažným tímom biblickej olympiády, ktoré úspešne reprezentovali našu školu v dekanátnom kole:

  - kategória ZŠ: Adam Holek, Pavlína Malecová, Katarína Pozsárová (žiaci tercie) - 3. miesto
  - kategória SŠ: Matej Hrnčiar, Lucia Šuláková (septima), Samuel Kňažko (sexta) - 1. miesto

Kontakt

Meno školy: Gymnázium Antona Bernoláka Senec
Email školy: riaditel@gab.sk
Telefón: +421 2 45923261
Adresa školy: Lichnerova 69, 903 01 Senec

Fotogaléria